Корисні посилання


Шановні батьки!
     У цьому розділі представлені посилання на ресурси Інтернет, створені для батьків, в тому числі для тих, хто виховує дітей з особливими потребами.
    Як правило, кожен з сайтів надає Вам різноманітні можливості: отримати відомості про закономірності розвитку дітей різного віку і стану здоров'я, поради з виховання; висловити власну думку.Сторінка для батьків порталу "Діти України", містить посилання на ресурси мережі Інтернет, які можуть бути корисні батькам. 
Інтернет-енциклопедія сім'ї, материнства, дитинства www.uaua.info
Статті, огляди, відгуки, думки на теми: планування дитини, вагітність, розвиток дитини; здоров'я, хвороби, лікування дітей; психологія дітей і підлітків, сімейних стосунків та інші. Також: новини, каталоги необхідних товарів і послуг по Україні, інформація про організацію дозвілля. Є можливість отримати консультацію лікаря, психолога, юриста; взяти участь в обговоренні проблем.
"Малеча" - ресурс для сучасних батьків www.malecha.org.ua
Інформація про планування дитини, вагітність, пологи, догляд, виховання та розвиток дітей, здоров'я, красу. Фотоконкурси, форуми, журнали, приватні сторінки.
"Мама-Тато" www.mama-tato.com.ua
Інформація для батьків: виховання та навчання дітей, статті, форум, консультації спеціалістів, законодавство про сім'ю. Для дітей - скоромовки, загадки, вірші та пісні, розфарбовки. 
Безплатна дитяча електрона бібліотека КП http://flashsait.com 
Ігри, мультфільми, дитячі вірші, дитячі книжки та аудіо-книжки, казки та аудіо-казки, дитячі пісні mp3.
Для батьків дітей з особливими потребами
"Єдність дітей" - портал для дітей з обмеженими можливостями та їх батьків www.kidsunity.org
Містить статті та книги з проблем виховання, навчання, реабілітації дітей з обмеженими можливостями, каталог закладів (Білорусь), пропонуються можливості співробітництва.
Групи взаємодопомоги батькам дітей з особливими потребами при центрах соціальних служб та суспільних організаціях www.infmed.kharkov.ua/SocReabCV2.htm
На сайті наведені адреси груп взаємодопомоги батьків, створених в різних містах України.
Форум для батьків дітей з пороком серця на сайті Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології і кардіохірургії http://cardio.org.ua/talks/index.php 
ПУТІВНИК ДЛЯ БАТЬКІВ ДІТЕЙ  З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ
http://lib.iitta.gov.ua/9284/1/Путівник%20для%20батьків.pdf


detsad-kitty.ua/ — Дитячий садок. Це сайт для дітей та дорослих, для малюків і їх батьків, для дошкільнят та вихователів дитячих садків.


vospitatel.com.ua/ — Сайт «Вихователь»- конспекти занять в дитячому садку. Всім, кому цікава тема «Дошкільна освіта і виховання» — ласкаво просимо! Інформації по темі «Освіта» в інтернеті досить багато, з «Дошкільною освітою» справа йде трохи інакше і наш проект створений для того, щоб трохи виправити цю ситуацію. Тут Ви знайдете якщо не все, то дуже багато для дитячого садка: конспекти занять в дитячому садку, методики, різну інформацію для вихователів і батьків, а також різні заняття для дітей. Всі конспекти занять в дитячому садку розділені за категоріями.

https://kazky.suspilne.media/list  Прочитайте разом з дитиною!!!


Немає коментарів:

Дописати коментар